איטום מרזב

הכינו את המרזבים לקראת החורף

מרזבים הם חלק חשוב בשמירה על תקינות הגג לאורך זמן. דרכם זורמים אל הניקוז – מים, עלים ושאר לכלוכים העלולים להצטבר על גג המבנה. בכך הם שומרים על הגג מפני הרס, הצטברות של לכלוכים, הצטברות מים עומדים המושכים יתושים ומגנים על פנים הבניין מפני נזילות.

לפני תחילת כל חורף – חשוב לבדוק שהמרזבים פנויים מלכלוך, תקינים ויעשו את תפקידם כראוי במהלך עונת הגשמים.

איך פועל המרזב?

כדי שהמרזבים במבנה יוכלו לעשות את התפקיד שלהם בצורה מיטבית, הם זקוקים לשיפועים מכוונים בגג – שיכוונו את המים אל פתחי המרזב ויסייעו בניקוז.

הם גם חייבים להיות נקיים מלכלוכים ופתוחים לכל אורכם – ממש כמו כל צנרת אחרת.

במרזבים ישנים, העשויים ממתכת, חשוב לבדוק שאין שברים, סדקים, או עיקומים, שעלולים להפריע לניקוז התקין של מי גשם מהגג.

 

יש שני סוגים עיקריים של מרזבים:

מרזב חיצוני עשוי לרוב ממתכת ועובר מהגג אל הניקוז – דרך חלקו החיצוני של המבנה.

מרזב פנימי, נמצא בתוך המבנה, אך הוא עשוי מבטון ומוצנע בקירות, כך שלא רואים אותו.

 

איך שומרים על תקינות המרזב?

הדרך הטובה ביותר לשמור על המרזבים שלכם מפני נזקים מצטברים, היא לבצע פעולות תחזוקה כל שנה.

במידה וגיליתם שיש בעיה במרזב שלכם – סתימה שנוצרה מלכלוך מצטבר, שברים, סדקים, עיקומים, בעיה בשיפועי הגג, או בפתח המרזב, תצטרכו לפנות לחברה העוסקת בפתיחת סתימות בצינורות ומרזבים ושיש לה גם את הטכנולוגיה הרלוונטית לתיקון המרזב במקרה הצורך.

לצורך תיקון המרזב, אפשר להשתמש במכשירים המבצעים איטום מרזב ללא פגיעה בסביבה, בתהליך קצר ופשוט, שיחזיר את המרזב לתפקוד תקין.

 

איטום מרזבים באמצעים מקצועיים – ללא חפירה וללא שבירה, ישמור על תקינות הגג שלכם לטווח ארוך ויוודא שהבית שלכם יהיה חם, יבש ונעים – גם בחורף.

 

חברת ים צילום צנרת, מספקת בין היתר גם שירות של איטום מרזבים ללא שבירה וללא הרס, בשימוש באמצעים החדישים והחומרים האיכותיים ביותר. החברה מעניקה שירות לחברות, לקבלנים, לגופים ממשלתיים ורשויות מקומיות ותשמח לסייע גם לכם ולהציע את סל השירותים הרחב ואת הצוות המקצועי והמיומן שלה.

צרו קשר לקבלת הצעה: ,053-7475755, 02-5366633, או לחצו כאן למידע נוסף