החלפת צנרת ביוב

מתי צריך להחליף צינור ביוב?

החלפת צינור ביוב מחיר גבוה לעתים קרובות בעיקר בשל מורכבות הפעולה. יכול להיות שהצינור יהיה יחסית פשוט להחלפה אך לעיני המתבונן מהצד יהיה ברור כי מדובר על אחת הפעולות הקשות ביותר שיכולות להתבצע. למזלנו, החלפת צנרת ביוב היא גם אחת הפעולות הנדירות ביותר שיש. למעשה פעולה כזו מתבצעת רק כאשר יש נזילה באמת חמורה שלא ניתן לעצור בשום דרך, ויש צורך להחליף את הצינור לחלוטין. כמו כן יש צורך להחליף קווי ביוב ישנים או קטינים יותר אך זו פעולה שמתבצעת בשגרה בפרויקטים ארוכי טווח.

כיצד ניתן להחליף את הצינור?

ניתן להחליף את צינור הביוב רק על ידי קידוח. אם יש צורך להוציא את הצינור הישן מהאדמה למרות שיש טכנולוגיות מתקדמות מאוד עדיין אין אפשרות טובה מספיק להוציא את הצינור בלי להוציא אדמה בכמויות אדירות. בכל מקרה הפעולה הזו מתבצעת במיומנות על ידי מיטב הכלים כך שהפעילות לא מורגשת אלא רק ביום עבודה אחד שלעתים נמשך כמה שעות. החלפת הצינור מתבצעת על ידי מנוף ולאחר מכן על ידי משאית, אחרי שטרקטור או מחפרון חפר להגעתו. יש צורך בחישובים רבים כדי לא לפגוע בתשתיות אחרות בטעות.

כמה עולה להחליף את הצינור?

החלפת צנרת ביוב היא משימה יקרה יחסית בגלל שהיא דורשת חפירה באדמה. ההחלפה יכולה להתבצע בעלויות משתנות לפי היקף החפירה, ולמרות שאם תצטרכו לחפור שטח רב יותר המחיר יהיה יקר יותר, הוא לפחות יהיה משתלם יותר. חשוב גם לזכור כי המחיר שנע בסביבות 1000-3000 שקלים יכול לעתים גם להגיע לעשרות אלפי שקלים, כמו למשל בעבודות שיקום של העירייה. אם אתם רוצים את המחיר הכי טוב שיש להחלפת צנרת ביוב, אנו בים צילום צנרת בע"מ תמיד כאן לשירותכם בטלפון   02-5366633.