סתימה בביוב

מה הנזק שיכולה לגרום סתימה?

סתימה בביוב יכולה להיות הרבה יותר קשה ממה שנראה לכם. חשוב לזכור שסתימה בביוב לא סתם סותמת את הצינור אלא מגורמת למים לצאת ממקום אחר. המים יכולים לצאת ממקום בעייתי מאוד כמו למשל ליד ארונות חשמל או ליד רהיטים מעץ, אם זה קורה בתוך הבית בכל מקרה הנזק יהיה גדול יותר. הסתימה לא תיפתח לבדה אלא רק תמשיך להחמיר וכך גם הנזק שייגרם בגלל ההצפה. לכן חשוב מאוד לפתור אותה כמה שיותר מהר בלי עיכובים מיותרים כי בסופו של דבר מי שיתעכב יצטרך לשלם יותר בהמשך בגלל גדילת הנזק.

כיצד נדע שישנה סתימה בצנרת?

סתימת ביוב יכולה להיות ברורה מאוד כי תהיה הצפה שאי אפשר לתהות מה גרם לה. לעומת זאת, יש מצבים בהם לא יהיה ברור האם הבעיה היא נזילה או סתימה. בכל מקרה כאשר יוצאים מים אתם חייבים לקרות לאינסטלטור והוא היחיד שיוכל לדעת מה הבעיה והיכן היא בדיוק, יחד עם החומרה שלה. כמו כן צריך לזכור כי הסימנים של הסתימה, כלומר סימני הרטיבות שמגיעים מההצפה שבגלל הסתימה, לעתים ייראו רק כאשר הסתימה תהיה רצינית. לכן סימנים של קילוף בקיר, רטיבות או ריחות רעים ועובש, לא אומרות שהסתימה קרתה עכשיו.

כיצד ניתן לפתוח את הסתימות?

סתימות ביוב ניתן לפתוח באמצעות שאיבה חזקה של גורם הסתימה. ככל שהשאיבה תהיה חזקה וממוקדת יותר כך היא תפעל לשחרור מערכת הביוב באופן מהיר יותר אך לעתים זה לא יהיה הפתרון הכי טוב שיש. לעתים הפתרון יהיה דווקא שטיפה של מערכת הביוב בלחץ מים גבוה, שטיפה שמתבצעת באמצעות משאבות מתאימות. חשוב לזכור שככל הנראה את המשאבות הללו לא יהיה לכם בבית ולכן תצטרכו לפנות לאינסטלטור מקצועי שיתקתק את העבודה עבורכם.

כמה עולה לפתוח סתימה בממוצע?

הסתימה יכולה להיות מורכבת מאוד או פשוטה מאוד וזה הפרמטר העיקרי שמשפיע על המחיר. המחיר יהיה נמוך יחסית אם מדובר על פתיחת סתימות שנוצרו ממגבונים לחים או מוצרי היגיינה נשית ויהיה יקר יותר אם מדובר על שורשים בביוב. כמו כן פתיחת הסתימה תהיה יקרה יותר אם היא תתבצע ביום שבת או בשעות הלילה המאוחרות, כיוון שבמועדים אלו תצטרכו לשלם 125 או 150 אחוזים, לעתים אפילו 200 אחוזים כתוספת על המחיר הרגיל.

אם אתם רוצים לקבל את השירות הכי טוב ובאותה נשימה את המחירים הכי טובים, אנו ב"ים צילום צנרת בע"מ" כאן לשירותכם. אנו ממתינים לטלפון שלכם כבר היום, זה הזמן להתקשר, לקבל יותר ולשלם פחות!   02-5366633 כאן תמיד לשירותכם!