סתימות ביוב שורשים

כיצד נוצרים שורשים בביוב?

שורשים בביוב הם למעשה אחת הבעיות הגדולות ביותר שיש, ודאי בתחום בעיות הביוב. אם יש שורשים בביוב זה אומר שהם נמצאים בהם כבר זמן רב וזה אומר שיהיה גם קשה מאוד להוציא אותם. חשוב לזכור כי השורשים של העץ הם אחד הדברים החזקים ביותר בטבע והם יכולים לחדור לכל צנרת עם כוח הזמן וההתמדה. חשוב לדעת גם כי הניסור של השורשים לעתים יכול להיות חמור יותר בהמשך מה שמהווה סיכון לעבודה לא מקצועית. שורשים בביוב מגיעים דרך האדמה עד שהם מתלבשים על הצינור וחודרים אותו. גם אם זה צינור גדול מבטון.

כיצד נזהה את הבעיה?

קשה מאוד לזהות סתימות ביוב שורשים כי בסופו של דבר אנו רק רואים שעולים מים מפתח ניקוז אחר ואנו לא יודעים מה חוסם את המים. יכול להיות שזו חיה מתה שנסחפה אל הצנרת, יכול להיות שזו היצרות בגלל שומנים ויכול להיות שאלו מוצרי טואלטיקה שנזרקו לאסלה וחסמו את הכל. אי אפשר לדעת במה מדובר עד שצוות צילום צנרת מקצועי מגיע למקום ובודק עם ציוד הצילום שלו. ציוד הצילום יכול להיות עם מצלמת צינור, מצלמה רובוטית, מצלמה תרמית וגם מצלמת סיב אופטי נפוצה מאוד. זיהוי הבעיה מצריך לאחר מכן עבודה כירורגית מדויקת.

כיצד נוכל לפתור אותה?

סתימת ביוב שורשים מצריכה את אחד הטיפולים הכי קשים שיש בעולם האינסטלציה. חיתוך שורשים בביוב מצריך עבדוה מדויקת מאוד, כזו שאי אפשר לחפף בה כי כל תזוזה לא נכונה יכולה ליצור נזק בעייתי לפרוצדורה. החיתוך מתבצע על ידי מכונה ייעודית שיש לה בקצה דיזה חשמלית שמסתובבת ויכולה לחתוך את השורשים בלי בעיה, ומתחתיה יש סילון מים ששוטף אותם אל המשך הביוב. חשוב לציים כי לעתים מדובר על שורשים גדולים מאוד ותהליך מצריך גישה כירורגית אל המקום אך לשמחת כולנו זה מצב הרבה יותר נדיר.

כמה עולה סילוק השורשים?

כל המאמר אמרנו שסילוק שורשים היא אחת הפעולות הכי מורכבות, ארוכות וקשות שיש ויחד עם זאת גם נדירות. לכן אפשר רק לנחש שהמחיר לא יהיה כל כך נוח לכיס אך בכל זאת חשוב לדעת את המספר. סילוק השורשים יכול לנוע בין מחיר של 500 שקלים לחיתוך יחסית פשוט ועד 5000 שקלים ומעלה, אם מדובר בשורש אימתני שפלש לצנרת גדולה ומצריך עבודה מורכבת הרבה יותר. בכל מקרה אנו ב- "ים צילום צנרת בע"מ" כאן תמיד לשירותכם, כי בשבילנו זו משימה פשוטה במיוחד! התקשרו עכשיו   02-5366633.