פתיחת סתימה בביוב

כמה עולה לפתוח סתימה בביוב?

פתיחת סתימה בביוב יכולה להיות משימה מורכבת מאוד שלא תמיד ניתן לבצע לבד. אם מדובר בצינור ביוב שחשוף בבית, כמו למשל צינור הניקוז מהשירותים או מהמטבח, אז לעתים אפשר להשתמש בחומרים ביתיים ולפתוח אותה בעצמכם. עם זאת קריאה לאינסטלטור לעתים בלתי נמנעת ויש מקרים בהם אסור לכם לנסות לחסוך על חשבון טיפול איכותי, כי זה יתנקם בכם בהמשך. פתיחת סתימה בביוב יכולה אמנם לעלות 300-600 שקלים אפילו אם מדובר בסתימה בבית אך אם תבחרו נכון פתיחת סתימה בביוב מחיר המחיר יכול גם לרדת.

מה משפיע על עלות האינסטלטור?

כדי להוזיל את המחיר לקריאת האינסטלטור יש צורך תחילה להבין מה מרכיב את המחיר. אחרי שתבינו את מרכיבי המחיר תוכלו להבין כיצד לחסוך בכל אחד מהם והראשון יהיה נתון די יבש: המרחק שהאינסטלטור עובר עד לביתכם. לא משנה אם מדובר בעסק, מפעל, בית או דירה, אתם צריכים לבחור אינסטלטור באזור מגורכם. כמו כן המחיר מורכב גם ממועד הקריאה כי בימי שבת המחיר יהיה כפול, ובשעות הלילה הוא יהיה יקר יותר בלפחות 20 אחוזים. לכן אם לא מדובר בבעיה חמורה במיוחד אפשר לחכות לבוקר או ליום חול ולחסוך עלויות רבות.

האם כדאי לנסות לפתוח אותה לבד?

אפשר ורצוי לנסות לפתוח את הסתימה לבד אך אם אתם מבינים שזה לא אפשרי, אל תנסו בכוח ובטח אל תחסכו על קריאה לאינסטלטור מקצועי. בסופו של דבר האינסטלטור יכול להיות האיש שהיחיד שיפתור את הבעיה כי לעתים היא דורשת התערבות של כלים מיוחדים כמו למשל משאבת ביוב חזקה או ציוד צילום צנרת כדי לוודא איפה היא בדיוק. ניסיון לפתוח לבד תוך עזרה במדריכים ביוטיוב יכולה להיות רעיון טוב אם מדובר בבעיה קלה יחסית, כאלו שאפשר לפתוח עם חומרים כימיים שניתן להשתמש עמם בבית או בעזרת פומפה.

כיצד אפשר לחסוך בעלויות הטיפול?

פתיחת צינור ביוב יכולה להיות זולה יותר אם מבצעים סקר שוק. לכל אינסטלטור יש תעריך משלו על פתיחת סתימה ביוב ולכן אתם צריכים לקרוא את המחירון שמספר לכם מה המחיר הממוצע שנהוג לגבות ולאחר מכן להשוות עם מה שהאינסטלטור מציע לכם. גם תוכלו לחסוך משמעותית במחיר, אך אנו נספר לכם שבכל מקרה אנו בים צילום צנרת בע"מ תמיד נציע את המחיר הכי משתלם שיש. זה הזמן שלכם לפנות אלינו ולהבין זאת בעצמכם בטלפון   02-5366633!