פתיחת סתימות ביוב בירושלים

מה יכול לגרום לסתימות בביוב?

סתימות בביוב יכולות להיגרם בגלל שלל סיבות כאשר הסיבה הראשית היא אשפה ביתית. אשפה ביתית יכולה להיכנס לצנרת אפילו דרך האסלה, כי למרות שבמדינת ישראל הצנרת גדולה וחזקה, היא לא יכולה להכיל מגובנים או מוצרי היגיינה נשיים. אלו לא מוצרים מסיסים והם גורמים לסתימות קשות מאוד שיעלו לכם כסף רב. כמו כן יכול להיות שמדובר בשמנים שונים שהצטברו על דופן הביוב ויצרו בעיה קשה אך זה קורה בדרך כלל במפעלים ובעסקים שונים, בעיקר מתחום המסעדנות או המזון המהיר.

כיצד ניתן לפתוח את הסתימות?

פתיחות סתימות ביוב בירושלים יכולה להיות משימה פשוטה מאוד אם מזמינים את אנשי המקצוע המתאימים. פתיחת סתימות ביוב ירושלים יכולה להתבצע גם על ידי צוות ביובית וגם על ידי אינסטלטור בודד והכול תלוי בסוג הבעיה, בחומרה שלה וכמובן במיקום שלה. הסתימות יכולות להיפתח על ידי הזרמת מים בלחץ גבוה, מה שנקרא בשפה המקצועית שטיפת קווי ביוב, או על ידי שאיבת ביוב. שאיבת ביוב היא הפעולה הנפוצה ביותר ובמהלכה דוחפים את צינור המשאבה, לעתים צינור הביובית, עד למקור הסתימהושואבים אותו בחוזקה.

כמה עולה לפתוח סתימות בירושלים?

פתיחת סתימות בירושלים היא לא משימה יקרה אם קוראים לצוות הנכון. המחיר ינוע בין 400 ועד 1000 שקלים למגזר הפרטי כאשר מגזר העסקי והתעשייתי המחיר יכול להיות גבוה הרבה יותר בגלל מורכבותן של מערכות הביוב במקומות אלו. כמו כן המחיר מושפע ממגוון רחב של פרמטרים יבשים כמו למשל המרחק שהצוות שמגיע לטפל בבעיה צריך לעבור וכמובן שעת הקריאה. חשוב לזכור כי פתיחת הסתימות יכולה להתבצע בצורה מהירה במיוחד אם האינסטלטור ישתמש בציוד צילום מתקדם.

זה הזמן לפתוח סתימות בירושלים!

אם אתם צריכים צוות מקצועי שיפתח את הסתימות שמטרידות את שגרת יומכם במהירות ובמיומנות, אנו בים צילום צנרת בע"מ כאן לשירותכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון   02-5366633 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת כדי להראות לכם שפתיחת סתימות היא לא משימה מורכבת כשעושים אותה אחרי שנות ניסיון רבות ומכל הלב!