פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימה בביוב זו עבודה שניתן לבצע אחרי שמאתרים בדיוק היכן נמצאת הסתימה, וכדי לבצע פעולה כזאת צריך הרבה ידע וניסיון בתחום. אם בעבר איתור סתימות ונזילות היה מתבצע על ידי חפירות ושבירה של חלק מהצנרת, הרי שהיום זו כבר לא שיטת העבודה, שכן היום אנחנו עושים שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר שקיים. שלבי העבודה הם:

  1. צילום הצנרת כדי לאתר את הסתימה
  2. קבלת החלטה לגבי תיקון
  3. החדרת רובוט או כל מערכת אחרת לתיקון נקודתי של הסתימה

מכאן נובע שכדי לפתוח סתימות על הצד הטוב ביותר צריך לא רק ידע וניסיון אלא גם את הציוד הכי משוכלל שיש, ולכן אנחנו הכתובת הכי טובה שאליה תוכלו להתקשר. החברה שלנו, ים צילום צנרת, קיימת כבר שנים רבות ואצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים המובילים הקשורים לצנרת הביוב שלכם, אז למה אתם מחכים?

לא רק פתיחת סתימות

אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם לא רק אם אתם זקוקים להזמנת שירות של פתיחת סתימות במערכת הביוב, אלא גם אם אתם זקוקים לשירותים נוספים כמו:

  • תיקון ואיתור של סדקים ושברים
  • תיקון חיבורים פתוחים
  • החלפת גומיות נשלפות ועוד

אחרי שנים רבות של עבודה וניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לעזור גם לכם, ואנחנו ממצילים לכם להתקשר אלינו עוד היום. תיקון של סתימות במערכת הביוב זה לא מסוג אותם הדברים שכדאי לדחות, שכן ככל שנדחה את העניין הסתימה עלולה להיות מורכבת יותר לפתיחה ואף לפגוע באיכות החיים במקום.

פתיחת סתימות ושאיבת ביוב בירושלים

נסתם לכם הביוב? התקשרו לחברת ים צילום צנרת בע"מ ותזכו לשירות המקצועי, האמין והטוב ביותר בעיר הבירה. אנו מספקים שירותי פתיחת סתימות ביוב בירושלים בסטנדרטים גבוהים ביותר המתבססים על ציוד חדיש ומתקדם המייעל את משך, מאפייני ועלות העבודות.

פתיחת סתימה מקצועית

יש לנו את כל הידע והכלים לפתיחת סתימות ביוב באופן יעיל ומהיר. העבודות נשענות כאמור על ציוד טכנולוגי חדיש והליך מקצועי המאפשר, בעזרת מצלמות מיוחדות, לאתר את מקום הסתימה ללא צורך בחפירות או שבירת תשתיות. לאחר איתורה של הסתימה יוחלט על הדרך הנכונה ביותר לפתיחתה, למשל על ידי החדרת רובוט בעל יכולת לתיקון נקודתי, או לחילופין על ידי שאיבת הביוב.

שאיבת ביוב בירושלים

שאיבת ביוב בירושלים נדרשת בין היתר עקב סתימות שנוצרות מהצטברות רצינית של פסולת מוצקה, החוסמת את מעבר מי השופכין. השאיבה עצמה הינה רבת עוצמה ומשחררת כל דבר העומד בדרכה, בין אם שורשי עצים, בדים או כל דבר אחר החוסם את צנרת הביוב.

עבודות נוספות

מלבד פתיחת סתימות ביוב אנו מספקים לתושבי ירושלים עוד מגוון עבודות מתקדמות. שירותנו כוללים שטיפת קווי ביוב, צילום צנרת ביוב צנרת מי גשמים וצנרת ניקוז, איתור ותיקון שברים וסדקים בצנרת הביוב, תיקון של חיבורים פתוחים, החלפתן של גומיות נשלפות, ועוד.

לשירותי פתיחת סתימות ביוב בירושלים

להזמנת שירות יעיל ומקצועי לפתיחת סתימות ביוב בירושלים, ולקבלת עוד מידע בנושא וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת ים צילום צנרת בע"מ בטלפונים 02-5366633 ו- 053-7475755.