צילום פנים צנרת

כיצד ניתן לצלם את פנים הצנרת?

צילום צנרת הביוב היא אחת המשימות המורכבות והיסודיות ביותר שיש. היא חייבת להתבצע בצורה מקצועית וחדשנית עם הציוד הכי מתקדם שיש כאשר ציוד צילום יש לכל אינסטלטור שמכבד את עצמו. ללא ציוד הצילום יכול להיות שהצנרת לא תוכל להיות חשופה לחלוטין לעיניו של האינסטלטור וכמובן גם אם זה יקרה, זה יקרה אחרי הרס טוטאלי של הקירות. לכן ציוד צילום צנרת יהיה משמעותי מאוד בשגרת העבודה של האינסטלטור וזו סיבה שהיום נפוץ מאוד למצוא אפילו אצל אינסטלטורים שזה עתה נכנסו לתחום.

מתי יש צורך לצלם את הצנרת?

צילום פנים צנרת אולי ייראה לכם פשוט אך זה נראה כך רק בגלל שאת המשימה מבצע אינסטלטור מקצועי. צילום צנרת מים יכולה להיראות פשוטה בעיקר אם משתמשים במצלמה תרמית הרי כל מה שהיא עושה זה להראות את המים בהבדלי צבעים שממחישים את הבדלי הטמפ'. למעשה הצילום לא מתבצע סתם כך אלא כאשר ישנן בעיות כלשהן, כמו למשל סתימות או נזילות יש צורך להבין מה מוצג בצג של המצלמה וכך יהיה ניתן להבין את חומרת הנזק וכמובן את סוג הנזק והמיקום המדויק שלו.

כמה זמן לוקח לצלם ומה העלות?

צילום צנרת ביוב היא משימה קצרה מאוד שיכולה לקחת כמה דקות ספורות. המצלמה התרמית היא הכלי הכי שימושי לצילום צנרת ביוב ולכן חשוב מאוד לבדוק האם לאינסטלטור יש אותה, למרות שהשאלה הזו יכולה להיות די מובנת מאליה. עם זאת, כאשר משתמשים בציוד צילום אחר כמו למשל מצלמה רובוטית שמסובך מאוד להפעיל, או מצלמת צינור, המשימה תהיה הרבה יותר ארוכה. בכל זאת מדובר על חיסכון משמעותי בזמן, כי לא משנה עד כמה הצילום יתארך, בסופו של דבר הוא יהיה קצר וקל יותר מאשר חשיפת הצנרת בחציבה.

כיצד נבחר את האינסטלטור המתאים?

אם את רוצים לקבל את השירות הכי טוב שיש אתם חייבים לבחור באינסטלטורים המתאימים. יש לא מעט אינסטלטורים בכל אזור בארץ אך יכול להיות שאחרי שתקבלו שירות מאחד מהם תבינו שהייתם צריכים להשקיע מעט יותר בבחירה. האינסטלטור חייב להיות מקצועי ומנוסה מאוד, אתם חייבים לקרוא עליו לפחות כמה המלצות וכמובן לבדוק את העסקה עמו. האם הוא מספק אחריות? האם הוא מציע מחיר כמו המחירון? אלו הם פרמטרים חשובים ביותר.

לא משנה באיזו בעיה במערכת הביוב נתקלתם, אתם חייבים לבחור את הצוות המתאים. אנו ב"ים צילום צנרת בע"מ" תמיד כאן לשירותכם בטלפון   02-5366633 כדי לעזור בכל מה שיידרש!