צילום צינור ביוב

תמונה שווה 1000 מילים

צילום צנרת היא אחד המושגים שאמנם תקוו שלא תפגשו בחיים אך בסופו של דבר אם תזדקקו לפעולה זו, תייחלו שהיא תקרה כמה שיותר מהר. צילום הצנרת נועד לצלם את כל חלקי הצנרת שאולי יתגלו כבעייתיים, בין אם מדובר על נזילה או סתימה, והיא עדיפה על מה שהיו עושים בעבר, חציבה והרס של הקירות.

פעולה קלה יותר בלי צורך בהרס

צילום צינור ביוב היא פעולה טובה הרבה יותר מהאלטרנטיבות שהיו עומדות לרשותנו בעבר, שכללו הרס של הקיר. לא משנה כיצד היו הורסים את הקיר וכמה האינסטלטור בסופו של דבר היה נזהר, הוא היה יכול להרוס את הקיר בצורה כה משמעותית עד שהימים לאחר מכן היו מתבזבזים לחלוטין. כיום אין צורך לחצוב או לקדוח בקיר אלא פשוט להשתמש במצלמה תרמית כדי לחשוף את הנזילה, את החומרה ואת המיקום שלה. צילום צנרת ביוב פותר לכם את כל הבעיות וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את האינסטלטור הנכון למשימה.

חיסכון משמעותי בזמן לכל הצדדים

קל לנחש עד כמה החיסכון בהרס משמעותי אך במה הוא בדיוק מועיל? הוא מועיל בכל כך הרבה פרמטרים ואחד מהם הוא הזמן שנחסך. הרס הקיר אל רק קשה מאוד לבעלים של הדירה ולאינסטלטור בעצמו, הוא גם לוקח זמן רב. המצלמות שמסוגלות לצלם את צנרת הביוב למעשה חוסכות את הצורך בהרס וכך חוסכות זמן רב גם ללקוח וגם לאינסטלטור. האינסטלטור מבחינתו יכול לטפל ביותר לקוחות ביום אחד בלי להיתקע בפעולות חציבה והרס קשות, והלקוח יכול לפנות זמן מועט מאוד מהשגרה שלו כדי לקבל את האינסטלטור, ולא יום שלם.

החיסכון מתורגם גם למספרים

החיסכון של הזמן יכול להיות משמעותי מאוד גם בתרגום שלו לעלויות. בסופו של דבר כולנו רוצים לשלם כמה שפחות אך קשה לשלם פחות כאשר האינסטלטור צריך לחצוב בקיר. בעזרת ציוד הצילום אנו מרוויחים פעמיים: גם הצילום נעשה תוך כמה דקות ולכן אין צורך לבזבז זמן רב מהשגרה, וכך האינסטלטור חוסך בזמן וזה עולה לנו פחות. בנוסף, הבעיה מתגלית בבירור ולא צריך לנחש.

לעוד פרטים אתם מוזמנים לפנות אלינו בים צילום צנרת בע"מ עוד היום 02-5366633 ונשמח לעמוד לשירותכם!