שאיבות ביוב בירושלים

מהי שאיבת ביוב?

שאיבות ביוב בירושלים אולי נשמעות לכם כמו משימה די שולית אך למעשה זו אחת הפעולות החשובות ביותר שצוותי אינסטלציה מבצעים. שאיבת ביוב היא למעשה פעולה שמתבצעת על בורות ביוב, רקב, ספיגה, שומן וכל שם אחר שנותנים כיום לבורות שמרכזים בתוכם שפכים מזהמים בכדי לסנן אותם לפני שהם נכנסים למערכת הביוב. שאיבות הביוב יכולות להתבצע במהירות רבה  הודות לכלים החזקים והתעשייתיים פועלים, כמו למשל משאבות חזקות מאוד או ביובית. היא הפעולה העיקרית לפתיחת סתימות בצנרת תוך שאיבת מקור הסתימה מהביוב.

מתי יש בה צורך?

שאיבת ביוב צריכה יכולה להתבצע בעיקר במקרי חירום. יש כל כך הרבה אנשים בירושלים כך שאפשר להבין עד כמה צוותי האינסטלציה עובדים באופן מקיף בלי הפסקה לרגע. לכל מי שיש סתימה בביוב והוא לא הצליח להתגבר עליה בכוחות עצמו, צריך שאיבת ביוב מקצועית שתבצע זאת. כמו כן שאיבת בורות ביוב בירושלים נפוצה מאוד גם היא ברחבי העיר בעיקר באזורים העסקיים והתעשייתיים. אזורים אלו גדולים מאוד ומערכת הביוב צריכה להיות מתוחזקת בכל יום שנה. לכן יש צורך בעבודה מקיפה מסביב לשעון של שאיבות לכל המטרות.

מי יכול לבצע אותה?

שאיבת ביוב בירושלים יכולה להתבצע אך ורק על ידי צוות ביובית מוסמך. אי אפשר לבצע את השאיבה בלי שיש כלים מתאימים כאשר לעתים אינסטלטור יוכל לבצע אותה גם בלי ביובית, תוך שימוש במשאבה חזקה במיוחד. חשוב לזכור כי פעולה כזו לא יכולה להתבצע רק אם יש לכם את הכלים המתאימים אלא גם ניסיון וידע בהפעלתם צריך לדעת גם מאיפה לשאוב כמה מהר לשאוב ולהתגבר על תקלות במהלך השאיבה, ואלו הן לא משימות קלות בכלל. ביצוע שאיבת ביוב יכול להתבצע באופן חוקי רק על ידי בעלי הסמכה ורישיון בתחום.

רוצים לקבל את השירות הכי טוב שיש כשיש לכם את כל הביטחון לבחור ללא חרטות? אנו בים צילום צנרת בע"מ מספקים לכל כך הרבה לקוחות שירות כל כך טוב במשך כל כך הרבה שנים, אז אין סיכוי שאתם לא נהנים! פנו אלינו לטלפון 02-5366633 ותקבלו את השירות הכי טוב שיש!