תיקון סתימה בביוב

מדוע חשוב לתקן סתימות במהירות?

תיקון צנרת ביוב היא לא פעולה שאפשר לדחות יותר מידי זמן ולמעשה אפילו יום או יומיים יכולים להיות בעייתיים מאוד. הבעיה עם צנרת הביוב היא שעוברים בה מים רבים במהלך היום. כאשר יש סתימה או נזילה, הן בהכרח יהיו חמורות וזה רק עניין של זמן עד שיהיו פגיעות אחרות. ככל שתמרחו את הטיפול זמן רב יותר כך הטיפול יהיה מורכב יותר ועוד נזק למבנה ולרהיטים או למערכות שמסביב, כמו למשל מערכת החשמל, ימשיך להצטבר. חשוב לתקן את הצנרת במהירות אך יש לבחור את הצוות הנכון.

כיצד ניתן לתקן סתימות בצנרת?

תיקון צינור ביוב היא פעולה שיכולה להתבצע רק על ידי איש מקצוע מנוסה. לעתים יהיה צורך להזמין צוות ביובית כדי שהוא יבצע תיקון ביוב שכולל גם שאיבת ביוב או שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה אך לעתים אינסטלטור יספיק. תיקון הצנרת צריך להתבצע לפי סוג הבעיה ושתי הבעיות הנפוצות ביותר הן סתימה בצנרת או נזילה. את שתי הבעיות הללו לא תהיה בעיה לאינסטלטור מקצועי ומנוסה לפתור וזו רק שאלה של זמן ושל עלות, כאשר שני אלו יכולים להשתנות לפי רמת המקצועיות שלו ושנות הניסיון שברשותו.

כיצד נבחר את איש המקצוע למשימה?

כמו שכבר הבנתם מהפסקה הקודמת, אינסטלטורים יכולים להיות שונים מאוד זה מזה בטיפול שהם מעניקים ללקוחות שלהם. האינסטלטור שהגיע אל ביתכם כדי לספק לכם את הטיפול הכי טוב שיש יכול להיות איכותי מאוד אך המחיר שהוא יבקש מכם בסוף יהיה גבוה מאוד. לכן חשוב לבחור את האינסטלטור המתאים מבחינת כל הפרמטרים, גם ניסיון, גם אמינות, גם רושם ראשוני וכמובן גם מחיר.

כמה אמור לעלות תיקון סתימות בביוב?

תיקון סתימה בביוב יכולה לעלות החל מ-300 ועד 900 שקלים בממוצע וזה תלוי באלו כלים האינסטלטור ישתמש. אם מדובר בביובית גדולה שצריכה להיחלץ לעזרתכם אז המחיר יהיה גבוה הרבה יותר. חשוב לזכור שהמחיר מושפע גם מהמרחק שהאינסטלטור עובר וכמובן שעת הקריאה, כי קריאה ביום שבת או בשעות הלילה המאוחרות בדרך כלל יעלו יותר, לעתים אפילו פי 2 מהמחיר הרגיל לפי המחירון.

לא משנה עד כמה אתם הבעיה בצנרת הביוב תהיה גדולה, אנו בים צילום צנרת בע"מ נוכל לפתור אותה ביעילות ובמהירות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו לטלפון   02-5366633 עוד היום וליהנות מהצוות הכי מקצועי שיש!