תיקון צנרת ביוב ללא הרס

כיצד היו מתקנים צנרת בעבר?

אם נביט כמה עשרות שנים אחורה על הדרך שבה היו מטפלים בבעיות בצנרת הביוב, היינו נחרדים. הבית היה הופך לאתר בנייה של ממש אפילו אם מדובר בסך הכל בנזילה אחת קטנה כי לא הייתה באמת דרך אחרת. היה צורך לחצוב בקיר והאינסטלטור בכלל לא היה סגור אם שם הייתה הנזילה, כי לעתים הסימנים שלה מופיעים במקום שבו היא מתנקזת ולא במקום הספציפי בו היא מופיעה. הבעייתיות הזו הפכה להיות יותר משמעותית כלקוחות פשוט לא היו מטפלים בבעיה אך כיום יש אפשרות להעניק תיקון צנרת ביוב ללא הרס. כיצד זה מתבצע?

האם ניתן לתקן את הצנרת בלי הרס?

תיקון צנרת ללא הרס אולי נשמע לכם כמו העתיד אך למעשה כיום אפשר לבצע זאת בלי בעיות מיד עם סיום קורס אינסטלטורים. כמובן שיש הבדלים בין האינסטלטורים השונים כי יש פרמטרים כמו ניסיון ומקצועיות שנמדדת גם בתכונות האופי של איש המקצוע, אך באופן כללי תיקון צנרת בשיטה זו נוח מאוד. תיקון צנרת הביוב מתבצע על ידי החדרת מצלמות מיוחדות שיש להם גם יכולת לתקן את הצינור על ידי איטומו. כמובן שלא תמיד הפתרונות הללו יהיו יעילים הרי בסופו של דבר הפיצוץ בצנרת יכול להיות גם בגודל של כמה סנטימטרים שלמים.

מה היתרונות של השיטות החדשניות?

השיטות החדשניות לתיקון הצנרת חוסכות בזמן רב. החיסכון הזה בסופו של דבר גם מתורגם לעלויות שיהיו נמוכות יותר משמעותית ממה שהיה נהוג לשלם בעבר כי הזמן שנחסך לאינסטלטור יהיה בהבדלים משמעותיים מאוד. לא רק הזמן נחסך אלא גם הדיוק בפעולה. גם אם מדובר על נזילה קטנה שקל מאוד לעצור, יש צורך תחילה למצוא אותה וזה יכול לקחת זמן רב ולא בטוח שהאינסטלטור יחצוב במקום הנכון.

כמה עולה להשתמש בכלי צילום אלו?

תיקון צנרת מים ללא הרס אמנם יהיה זול מאוד ביחס לאלטרנטיבות שהיו נהוגות בעבר אך הוא עדיין לא יהיה תמורת מחיר נמוך. המחיר נע בין 600 עד 1200 שקלים בממוצע למגזר הפרטי כאשר המגזר התעשייתי המחיר יכול להיות הרבה יותר גבוה. מה משפיע על המחיר? בעיקר מועד הקריאה, המרחק שצוות הצילום היה צריך לעבור, סוג ציוד הצילום שהיה צריך להשתמש בו וכמובן גם היקף הצילום הנדרש.

רוצים לקבל מחיר טוב בלי פשרות על האיכות? רוצים ליהנות מצוות אמין שמציע אחריות על כל פעולה? פנו אל ים צילום צנרת בע"מ עוד היום ותקבל תיקון צנרת מושלם! מחכים לשמוע מכם בטלפון   02-5366633!