עבודות ביובית – חשוב וכדאי לדעת עליהן

את הביובית קשה לפספס. מדובר במשאית גדולה, הכוללת מיכל ענק, האחראי על אגירת מי שופכין וגם נוזלים אחרים. לביובית יש משאבת יניקה מאסיבית, המסוגלת לשאוב/לינוק את הנוזלים, כמו גם את הלכלוך הרב, שהצטברו בקווי הביוב. בנוסף, יש לה גם משאבת הסנקה, המשמשת לניקוי קווי הביוב באמצעות לחץ מים חזק.

מהי ביובית וכיצד היא פועלת

במקרים של סתימה במערכת הביוב, ומכל סיבה שהיא, נעזרים בביובית על מנת לשאוב את החומרים שגרמו לסתימה – פסולת נוזלית או מוצקה. הדבר נעשה באמצעות לחץ רב ויצירת וואקום במערכת עצמה. החומר הנשאב נכנס לתוך מיכל הביובית, אותו מיכל אגירה ענק, ובכך, למעשה, פותחים את הסתימה. בהמשך, נעזרים בצינור מיוחד, המחובר לה, המנקה את מערכת הביוב ומשלים את התהליך כולו. ניקוי מערכת הביוב באמצעות זרם המים נדרש בתום שאיבת הלכלוך על מנת לאפשר פעולה תקינה וזרימה טובה של מי הביוב במערכת. את החומרים שהועברו למיכל האגירה, מפנה הביובית למקומות ייעודיים, המשמשים כמקור לאגירת שפכים מסוגים שונים. עבודות ביובית מוצעות כיום על ידי מיטב החברות, העוסקות בתחום, ולאור הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת, מתבססות, בין היתר, על ציוד צילום איכותי, המסייע בזיהוי מדויק של הצנרת ובשטיפתה.

למי מיועד השירות

השימוש בביובית מתאים הן לצרכים פרטיים והן לעסקים. לעבודות הביובית זקוקים אנשים פרטיים המתגוררים בבניינים משותפים או בדירות קרקע וגם עיריות מקומיות, רשויות מקומיות ובעלי עסקים מתחומים שונים. מסעדות, בתי מלון, מוסדות ציבוריים וגם קניונים גדולים זקוקים לא אחת לפתרונות מסוג כזה לצורך איתור הסתימה והטיפול במערכת הביוב, שבה היא התגלתה. השימוש בביובית מצריך תעודה מיוחדת, הניתנת על ידי המשרד להגנת הסביבה. על הליך פינוי השפכים באמצעות הביוב לעמוד בתקנים הנדרשים ולכלול פינוי, כאמור, למקומות המיועדים לכך.

מחפשים כתובת מקצועית ומנוסה המתמחה בצילום קווי ביוב באמצעות ציוד חדשני ואיכותי, כחלק מאיתור סתימות וטיפול במערכות ביוב וצנרת שונות? חברת ים צלום צנרת בע"מ, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים הן על שירותי החברה והן על העלויות, צרו קשר בטלפון 02-5366633