פותח סתימות ביוב

מתי יש צורך בפתיחת הביוב?

אינסטלטור פותח סתימות ביוב בכל עת שתצטרכו. הסתימה יכולה להיות קטנה יחסית או גדולה מאוד שנמשכת כבר כמה ימים, והאינסטלטור בכל מקרה לא יגלה קושי לפתוח אותה. פתיחת ביוב סתום היא משימה לא פשוטה אם מבצעים אותה בלי ציוד מתאים ובטח בלי ניסיון אך אי אפשר לזלזל בצורך שלה ובטח לא בבחירת האינסטלטור שאתם מזמינים. פתיחת ביובים צריכה להתבצע מיד כאשר ישנה סתימה באופן מיידי, כיוון שהסתימה יכולה להיות קריטית מאוד לאיכות החיים ולעתים לגרור פגיעות נלוות כמו למשל הצפות שיפגעו במערכת החשמל.

מי יכול לפתוח את הביוב?

  • פתיחת סתימות ביוב יכולה להתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי בלבד. יש צורך לעשות הבדל הבחנה גדולה מאוד בין פתיחת סתימת ביוב באופן עצמאי כאשר היא מתרחשת באסלה או בצינור יחסית פשוט כמו צינור הניקוז של מכונת הכביסה לבין צינור פשוט יותר.
  • כמובן שאם מדובר בתהליך של פתיחת סתימות ביוב מחירים גבוהים יותר צפויים לכם אם תזמינו אינסטלטור מאשר עבודה עצמאית וגבוהים יותר אם תבחרו בצוות ביובית, אך הקריאה היא עניין של צורך ולכן זה לא כל כך תלוי בכם.

כיצד ניתן לפתוח את הביוב?

גם האינסטלטור וגם הביובית יכולים לבצע שתי פעולות עיקריות שיעזרו לפתוח את צנרת הביוב. הפעולה הראשונה היא שאיבת ביוב שבמהלכה שואבים את החומר שגרם לסתימה, והפעולה השנייה היא שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה שנועדה לפתוח בכוח המים את מה שגרם לסתימה. שתי המשימות הללו נפוצות וטובות מאוד אם כי שאיבת ביוב טובה יותר למקרים של סתימות. שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה יכולה להיות טובה בעיקר לפתיחת היצרויות, כלומר סתימות בהתהוות.

כמה עולה פתיחת הצנרת?

פתיחת ביוב היא משימה שיכולה לעלות החל מ-400 שקלים ועד 1000 שקלים בממוצע, כאשר המחיר יכול להיות גם גבוה יותר אם מדובר על המגזר העסקי או התעשייתי שלהם יש מערכות ביוב גדולות ומסובכות יותר. כמו כן צריך לזכור שלמגזר התעשייתי והעסקי יש בעיות רבות יותר כיוון שהן משתמשות בשמנים ושומנים או שפכים בעייתיים מאוד למערכת הביוב ולכן כמות הקריאות לצוות אינסטלציה יהיו גדולים יותר. חשוב לזכור כי פתיחת הצנרת לא יכולה להיות יותר זולה אם מבצעים סקר שוק מעמיק ובוחרים אינסטלטור שיגיע בשעה נוחה.

מי שצריך לפתוח סתימה בביוב צריך אותנו ב"ים צילום צנרת בע"מ" זה הזמן שלכם להתקשר אלינו לטלפון  02-5366633 וליהנות מהטיפול הכי מהיר, אמין ומקצועי שיש!