פתיחת סתימות ושאיבת בורות ביוב ושומן

נתקלת בסתימה- טפל בה כבר עכשיו!

דחית ולא טיפלת בסתימה בביוב, היה בטוח כי איכות החיים שלך תפגע.

תפקידה של מערכת הביוב הוא לסלק מהמקום בו אתם חיים את השפכים למקומות אחרים ורחוקים יותר, כך החיים במקום שבו מערכת הביוב תקינה יהיו נעימים ונוחים יותר. הטעות הנפוצה בקרב אנשים רבים היא לדחות את הטיפול,  חשוב לדעת ולהפנים כי דחיית פתיחת הסתימה עלולה להחמיר את התקלה.

כיצד נכון לבצע פתיחת סתימות במערכת ביוב?

השלב הראשון בפתיחת סתימה במערכת ביוב ובכל מערכת אחרת, זה קודם כל לאתרה. בעבר, כאשר היה מדובר על איתור של סתימות או נזילות היה צורך לשבור קירות ולגרום לנזק רב מסביב על מנת להגיע אל מקור הבעיה. בימינו, הודות לטכנולוגיה המשוכללת שקיימת, על ידי מצלמות הניתנות להחדרה למערכת ניתן לצלם ולקבל דו"ח מפורט המצביע בדיוק על מקום הסתימה או הנזילה.

פתיחת סתימות ביוב נדרשת בין היתר עקב סתימות שנוצרות מהצטברות רצינית של פסולת מוצקה, החוסמת את מעבר מי השופכין. השאיבה עצמה הינה רבת עוצמה ומשחררת כל דבר העומד בדרכה, בין אם שורשי עצים, בדים או כל דבר אחר החוסם את צנרת הביוב.

פתיחת סתימה בביוב ניתן לבצע רק לאחר שמאתרים בדיוק היכן נמצאת הסתימה. כדי לבצע פעולה כזאת צריך הרבה ידע וניסיון בתחום. אם בעבר איתור סתימות ונזילות היה מתבצע על ידי חפירות ושבירה של חלק מהצנרת, הרי שהיום זוהי כבר לא שיטת העבודה. אצלנו אנחנו עושים שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר שקיים מבלי לפגוע בתשתית.

שלבי העבודה הם-

צילום הצנרת לאיתור הסתימה

הצעת פתרונות לטיפול

החדרת רובוט או כל מערכת אחרת לתיקון נקודתי של הסתימה

בכדי לפתוח סתימות על הצד הטוב ביותר לא מספיק רק ידע וניסיון אלא גם את הציוד הכי משוכלל שיש. כל זה ויותר תמצאו אצלנו.  ים צילום צנרת, קיימת שנים רבות ומספקת את השירותים המובילים ביותר הקשורים לצנרת הביוב שלכם!

 אז למה אתם מחכים?? נסתם לכם הביוב?

מהרו והתקשרו כבר עכשיו לחברת ים צילום צנרת בע"מ ותזכו לשירות המקצועי, האמין והטוב ביותר . אנו מספקים שירותי פתיחת סתימות ביוב בסטנדרטים הגבוהים ביותר המתבססים על ציוד חדיש ומתקדם המייעל את משך, מאפייני ועלות העבודות.

להזמנת שירות יעיל ומקצועי ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת ים צילום צנרת בע"מ בטלפונים 02-5366633 ו- 053-7475755.

שאיבת בורות ביוב

שאיבת בורות ביוב שמספקת חברת ים צילום צנרת בע"מ הינה שירות חיוני הנדרש באופן תקופתי ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים. ללא תחזוקה שוטפת זו, בורות הביוב נוטים להיסתם, לעלות על גדותיהם ולהפוך למפגע סביבתי חמור.

מדוע שאיבת בורות הביוב הכרחית?

בור ביוב הינו נקודה מרכזית שאליה מגיעים מי הקולחין של מערכות ביוב ביתיות. מערכות אלו נדרשות לעמוד בעומסים ומועדות לעיתים קרובות לסתימות, העלולות להגיע גם לבור הביוב. מצבים אלו גורמים לעליית מי הביוב מהבור והצפת הסביבה במים מזוהמים ועומדים. במקרים אלו יש חשיבות רבה לאיתור הסתימה ופתיחתה באמצעות ציוד מתאים. כמו כן, יש להקפיד על שאיבה ושטיפה תקופתית של בורות הביוב, המסייעת במניעת סתימתן של תשתיות אלו.

כיצד עושים זאת?

שאיבת בור ביוב נדרשת הן כפעולת תחזוקה שוטפת, הן במקרים של סתימות וכן עבור איתור של תקלות אחרות במערכת הביוב. השאיבה עצמה מבוצעת באמצעות מיכל מיוחד וגדול שמי השופכין נשאבים אליו בלחץ מאוד גבוה. תוך כדי שאיבת השופכין המערכת גם שוטפת את בור הביוב ומנקה אותו. לאחר מכן, את מי הביוב שנאספו מעבירים לאתר פסולת מורשה על ידי הרשות המקומית.

לשירותי שאיבת בורות ביוב פנו אלינו!

להזמנת שירות יעיל ומקצועי לשאיבת בורות ביוב, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא,
צרו קשר עם חברת ים צילום צנרת בע"מ בטלפונים 02-5366633 ו- 053-7475755.

ליצירת קשר אנא השאר פרטים
02-5366633
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן