צילום קווי ביוב

כמה עולה לצלם את הצנרת?

צילום קווי ביוב מחיר שיכול להיות גבוה מאוד או משתלם מאוד והכל תלוי בצוות שאתם בוחרים ובבעיה שיש לפתור. צילום קווי ביוב תלוי בהרבה פרמטרים ולכן אי אפשר לדבר על מחיר קבוע אלא רק על טווח. צילום הקווים יעלה לכל הפחות 300 שקלים כי זהו המחיר שיגבה מכם האינסטלטור רק על ההגה שלו. בסופו של דבר המחיר יכול לטפס עוד ועוד אם הבדיקה תהיה גדולה יותר או כאשר היא תהיה מורכבת יותר. יש חשיבות רבה לסוג המכשור שמשתמשים בו לצרכי הצילום, כך למשל מצלמה רובוטית תייקר את המחיר בהרבה, הרבה יותר ממצלמה תרמית לשם השוואה.

באלו כלים ניתן להשתמש?

אז כבר יצא לנו להכיר את המצלמה הרובוטית בפסקה הקודמת, זו למעשה המצלמה הכי מתקדמת שיש כיום. המצלמה הזו מסוגלת לצלם באופן עצמאי לחלוטין, היא פועלת מרחוק ולמעשה יכולה גם להיות איכותית מאוד לסימון חלקי צנרת, שליחת מיקומה המדויק וכן הלאה. המצלמה המפורסמת ביותר היא במצלמה התרמית שלמעשה מראה את הבדלי הטמפ' בין הגופים השונים שהיא קולטת. אם יש מים קרים יותר כי הם יוצאים מהמערכת הסגורה, כלומר ישנה נזילה, יהיה ניתן לראות את זה בבירור וכמובן גם להבין את המיקום המדויק ואת חומרת המקרה.

מה משפיע על מחיר הצילום?

המחיר של צילום קווי הביוב יכול להיות משמעותית נמוך יותר אם תקראו לצוות הצילום ביום חול. צילום הצנרת אמנם יכול להיות גם כפעולת תחזוקה ולא כפתרון לבעיה אך אם אתם מזמינים את האינסטלטור בשעה מאוחרת בלילה או ביום חג או שבת, אתם צפויים לשלם מחיר הרבה יותר גבוה. כמו כן חשוב לזכור כי ציוד הצילום לא תמיד יהיה זהה וכך גם התעריף של האינסטלטור ולכן כדי לחסוך במחיר כדאי לבצע סקר שוק ולהשוות. רק כך תוכלו להיצמד למחיר שקרוב כמה שיותר למחירון, ולחסוך לעתים כמה מאות שקלים בלי בעיה.

צריכים צילום צנרת מקצועי ומנוסה בלי לשלם מחיר גבוה? אנו ב "ים צילום צנרת בע"מ" כאן לשירותכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון   02-5366633 ונשמח לעזור!