שחרור סתימות ביוב

כיצד נוצרות סתימות ביוב?

משחרר סתימות ביוב יכול להיות לשירותכם בכל עת אך אם אתם רוצים גם למנוע את סתימות הביוב בפעם הבאה ולא להזמין שוב את האינסטלטור, אתם צריכים להבין מה גורם להן. סתימות ביוב יכולות להיווצר בגלל כל מיני בעיות שלא על כולם תהיה לכם שליטה, כמו למשל חיה מתה שנכנסה אל מערכת הביוב דרך פתחי הניקוז. סתימות ביוב בדרך כלל נוצרות כאשר יש היצרות כלשהי בגלל שמן או שפכים אחרים שיש להם מרקם שומני, או כאשר יש פסולת ביתית שנדחסה יותר מידי. הימנעות משפיכת שמן או אשפה רבה אל הביוב תמנע את הבעיה.

כיצד ניתן לשחרר אותן?

שחרור סתימות ביוב יכול להתבצע רק על ידי אינסטלטור מקצועי. אין ספק כי האינסטלטור יכול להיות איש מקצוע מומחה ובעל שנות ניסיון רבות אך אי אפשר לקחת את זה כמובן מאליו. לעתים האינסטלטור לא יחזיק בכלים המתאימים להתמודדות עם הבעיה כי לעתים היא תהיה מורכבת יותר, כמו למשל שורשים שהגיעו למערכת הביוב. ניתן לשחרר סתימות רגילות על ידי שאיבת ביוב, שהיא הפעולה המוכרת והנפוצה ביותר, אולי גם היעילה ביותר לשחרור סתימות. שחרור הסתימה על ידי שאיבת ביוב מתבצעת על ידי שאיבת הגורם לסתימה בלחץ.

מה משפיע על המחיר?

לשחרור סתימות במערכת הביוב יש כל מיני מחירים שיכולים מעט לבלבל אתכם. המחיר שאתם מקבלים לא תמיד יהיה זהה למחיר שהשכן שהמליץ לכם על האינסטלטור קיבל כי מערכת הביוב שלכם והבעיות שיש בה יכולות להיות שונות מאוד. לכן יש צורך לבצע סקר שוק ולקרוא לאינסטלטור שיטפל לכם בבעיה ביסודיות ובאמינות. כמו כן יש להתחשב בכל שאר הפרמטרים שמרכיבים את המחיר, כמו למשל המרחק שהאינסטלטור צריך לעבור כדי להגיע אל ביתכם וכמובן שעת הקריאה. אלו הם נתונים שניתן לחסוך עליהם, יחד עם סקר שוק מעמיק שיעזור לכם להשוות בין המחירים השונים..

לא צריך לבצע סקר שוק כדי לשחרר סתימות במערכת הביוב, כי אנו בים צילום צנרת בע"מ כבר כאן לשירותכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח להיות שם בשבילכם תמיד בטלפון  02-5366633! מחכים לשמוע מכם!