שיקום צנרת ללא חפירה

מכירים את זה שהרחוב חסום בשל עבודות חפירה לצורך תיקון ושיקום צנרת הביוב? במשך תקופה ארוכה הרחוב מלא בערימות של  עפר ומים ולא ניתן לעבור ברחוב עד תום העבודה. מעצבן לא?!

לאורך השנים צנרות ביוב המעבירות באופן שוטף ויומיומי מים, פסולת וצואה, נוטות להתבלות ונגרמות  להן תקלות וליקויים שונים הגורמים לבעיות אינסטלציה חמורות. לכן, צנרת ביוב שאינה נבדקת ומשוקמת, מוביליה לטיפולי אינסטלציה יקרי ערך, גורמת באופן ישיר להורדת ערך הנכס ובעיקר פוגעת באיכות חייהם של השוהים במקום..

היום קיימים פתרונות רבים באיכות גבוהה ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות לתיקון ושיקום תשתיות הביוב/ניקוז. כל מה שצריך זה ציוד מותאם, טכנולוגיה מתקדמת וצוות מקצועי!

כדי לבצע שיקום צנרת ביוב, אין כבר צורך בהחלפת הצינור. במידה ומבקשים להשאיר את הצינור המקורי, ניתן להחדיר לאורך הצינור המדובר שרוול גמיש ואלסטי שנמתח לאורך הצינור במרחק הדרוש ולאחר תהליך הקשיה במגוון שיטות וטכנולוגיות השרוול והחומר מתקשים ובעצם נדבקים לדופן הצינור המקורי ויוצרים קטע חדש, חזק במיוחד ועמיד לאורך זמן. כך בעצם אנו משיגים שני דברים חשובים, הדבר הראשון הוא שימור הצנרת הקיימת, מבלי לחפור, להרוס ולהפריע לסביבה. הדבר השני הוא המשך תפקוד הצנרת ללא כל בעיה וצינור חדש הממשיך לתפקד בצורה תקינה, איכותית ועמידה לאורך זמן. שיטת שיקום צנרת ביוב ללא חפירה משיגה תוצאות מוצלחות בשטח ולה יתרונות רבים הודות לכך שהיא מתבצעת באופן מהיר, ללא הרס, ללא שבירה והנה ידידותית לסביבה.

זכרו- לא בכל כשל בצנרת הביוב או הניקוז יש צורך להחליף , על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על צנרת שנמצאת מתחת לפני הקרקע, בין אם מדובר על גינת הבית או הרחוב הראשי.

 

לשיקום הצנרת באופן אולטימטיבי לא מספיק רק ידע וניסיון אלא גם ציוד משוכלל וטכנולוגיה מתקדמת! כל זה ויותר תמצאו אצלנו.  ים צילום צנרת, קיימת שנים רבות ומספקת את השירותים המובילים ביותר הקשורים לצנרת הביוב שלכם!

להזמנת שירות יעיל ומקצועי לשאיבת בורות ביוב, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ים צילום צנרת בע"מ בטלפונים 02-5366633 ו- 053-7475755.

ליצירת קשר אנא השאר פרטים
02-5366633
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן