תיקון צנרת בבית משותף

מתי יש צורך לתקן את צנרת הביוב?

תיקון צנרת בבית משותף יכולה אולי להישמע לכם משימה מורכבת מאוד אך יש בשורות טובות.  תיקון צנרת ביוב בבית משותף היא משימה נדירה יחסית וגם כשהיא קורת, היא לא כזו מסובכת. כל מה שצריך זה לדבר עם אנשי המקצוע המתאימים ולקבל חווית שירות טובה, וכמובן לנצל את יחסי האנוש הטובים עם השכנים כדי לגבות מכולם את העלויות הנדרשות. כמובן שתמיד מתעוררות בעיות אך החוכמה היא לפעול עם הצוות הנכון שיידע לעזור לכם בכל פרמטר במשימה הכוללת, כולל הוכחות ברורות וחוות דעת מקצועית אם צריך.

מי צריך לשלם התיקון וכמה זה עולה?

כאשר ישנה בעיה בצנרת הביוב של הבניין אין ספק כי תיקון צנרת מים בבית משותף היא הנושא המרכזי כרגע. צריך לזכור כי תיקון הצנרת יכול להיות יקר מאוד אך הוא בכל זאת מתחלק בין כל הדיירים מה שמקטין את החלק שאתם צריכים לשלם. כמו כן חשוב לזכור כי תיקון הצנרת מתבצע כל כמה שנים ולעתים בתקופות יותר ארוכות, מה שלמעשה מתחזק את הצנרת לעוד כמה שנים. על התיקון על הדיירים צריכים לשלם אלא אם מדובר על נזק שנגרם מדייר ספציפי. במקרה כזה יש צורך לדרוש ממנו הסברים ותשלומים על מה שעשה.

מה קורה אם דייר לא רוצה לשלם?

תיקון צינור ביוב בבית משותף היא משימה פשוטה מאוד אך ההתעסקות הבירוקרטית שהיא לעתים גוררת מאוד לא ברורות. לעתים יהיו דיירים שלא ירצו לשלם ולעתים תקנון הבניין והחלוקה של השטח לפי הטאבו יהיו אלו שעושים את הבעיות. בכל מקרה ועד הבית הוא זה שמשלם וחשוב לדעת כי אם דייר לא משלם, הוא יכול להישפט על כך ולהיתבע בסכום גבוה יותר שיכלול גם הוצאות משפט. אם מדובר בדייר שיצר את הנזק לבדו והוא בכל זאת לא רוצה לשלם, התביעה יכולה להיות גבוהה יותר גם על הנזק שהרטיבות יצרה לאחר מכן.

צריך לתקן את הצנרת? זה הזמן להתקשר!

אנו בים צילום צנרת בע"מ כבר שנים רבות מציעים למעגל רחב של לקוחות את השירות הכי טוב שיש. אין ספק כי תיקון הצנרת היא משימה מורכבת מאוד והיא לעתים מסבכת את העניין המשפטי, כי לא ברור מי גרם לנזק, אך אחרי שאנו נראה את הבעיה נדע להגיד לכם בדיוק הכי גבוה שיש. זה הזמן להתקשר אלינו לטלפון
 02-5366633 וליהנות מהשירות הכי טוב שיש!