תיקון צנרת ללא חפירה

תיקון צנרת באמצעים מתקדמים

אם בעבר היה צורך בחפירה, שבירה, חציבה וקידוח – לתיקון צנרת ולפעמים אפילו לצורך פתיחת סתימה, הרי שהיום קיימים אמצעים מתקדמים, המאפשרים לפתוח סתימות בצנרת, לתקן סדקים ושברים ואפילו להחליף חלק מהצינור – מבלי לחפור, או לחצוב בקרקע כלל.

הטכנולוגיה הזו מאפשרת לבצע את עבודת התיקון ויחד עם זאת לשמור על הסביבה, לחסוך בזמני עבודה, בחומרים ובכסף.

 

איך זה עובד?

תיקון צנרת ללא חפירה היא שיטה המבוססת על החדרה של שרוול לתוך הצנרת, כשהוא ספוג בחומרים מתאימים ליצירת טלאי בצינור. הטלאי עשוי להיות חזק ועמיד משמעותית יותר מהצינור המקורי ואפשר להחדירו לצינור ללא חפירה, או קידוח.

 

לפני הכנסת השרוול, פנים הצינור מצולם בעזרת מצלמה מיוחדת, כדי לאתר את המיקום המדויק של הבעיה ולהבין את אופי הבעיה – האם מדובר בסדק, או בשורשי עץ שחדרו לצינור? אולי חדירה של בטון שהתקשה בתוך הצינור ויצר סתימה?

 

צילום הצינור מבפנים, נותן תשובות לכל השאלות האלה ומאפשר החדרה מדויקת של הציוד והחומרים המתאימים לתיקון.

במידה והצינור זקוק לשחרור של סתימה מחומרים קשים – כמו בטון ומתכת – יוכנס לתוכו רובוט עם ראש קידוח מיהלום, שמרסק לאבק את החומרים התקועים בצינור ומאפשר למים לשטוף הכל החוצה.

אם דרוש תיקון של סדק, או שבר בצינור – יוחדר אליו שרוול רווי בחומרים מיוחדים, הנצמדים לדפנות הצינור ויוצרים עליו טלאי פנימי, שאוטם אותו מחדש.

 

כל היתרונות בשיטה אחת

ייחודה של שיטה זו, הוא בכך שהיא שומרת על שלמות הסביבה, כי אינה מצריכה שבירה ופירוק באזור הצינור. היא גם מייצרת טלאי שהוא חזק יותר מהצינור המקורי ומעניקה פתרון איכותי לטווח ארוך.

לבסוף – השיטה הזו גם מקצרת את זמני העבודה, חוסכת בחומרים ובכוח אדם וכמובן שגם בתקציב.

 

חברת ים צילום צנרת, מתמחה בעבודות צנרת ללא חפירה וללא שבירה. צוות החברה מיומן ומקצועי בצילום צנרת, תיקון צנרת ואיטום ומעניק שירות למגוון לקוחות – רשויות מקומיות, גופים ממשלתיים, קבלנים ועוד. החברה משתמשת במיטב האמצעים הטכנולוגיים החדישים, כדי לבצע עבודות איכותיות, הנשמרות לאורך שנים ומעניקות לכם שקט נפשי ושביעות רצון מרבית.

לקבלת הצעה התקשרו: 053-7475755, 02-5366633, או לחצו כאן לפרטים נוספים