תיקון צנרת ללא חפירה

תיקון צנרת ביוב זוהי משימה לא פשוטה אך רצוי לטפלה במהרה. אומנם בכדי לבצע תיקון של צנרת ביוב צריך להזמין את המומחים, לבחור חברה מקצועית וגם לשלם לא מעט לפעמים, אך האפשרות השנייה היא פגיעה משמעותית באיכות החיים. בעיות ותקלות שונות בצנרת הביוב מהוות סכנה בריאותית ישירה לאזרחים הקרובים אליה, ומפגע תברואתי למאגרי מים אשר הינו בעל פוטנציאל לנזק נרחב יותר. מומלץ לא לקחת את הסיכון המיותר ולהזמין עוד היום צוות מקצועי לתיקון התקלה.

תוהים לאיזו חברה מקצועית להתקשר?

הגעתם למקום הנכון.

אצלנו בחברת ים צילום צנרת תקבלו שירות מקצועי, אדיב ויעיל. נגיע עד אליכם עם צוות גדול של מומחים בעלי היכרות מעמיקה בתחום מצוידים בכלים המשוכללים והמתקדמים ביותר כמו-

  • המצלמות הטובות ביותר – המסייעות לאתר תקלות במהירות
  • ציוד תיקונים משוכלל
  • ניידת תיקונים ללא חפירה
  • פקקים לחסימת קווים בכל קוטר ועוד

בזכות התקדמות הטכנולוגיה אנו מספקים שירותי תיקון צנרת חדישים ומתקדמים שאינם נדרשים בחפירות מיותרות לצורך איתור התקלה, ולעיתים קרובות אף לא נדרש בחפירות לתיקונה. בידינו מגוון טכנולוגיות עכשוויות כמו- מצלמות, רובוטים זעירים ושטיפת צנרת בלחץ גבוה.

לאחר איתורה של התקלה בצנרת ננתח את מאפייניה ונגבש מספר פתרונות רלוונטיים, מהם נבחר את הטוב והמתאים ביותר. כך למשל, תיקון צנרת יכול להתבסס על יריעה של סיבי זכוכית עם דבק אפוקסי, המוחדרת לצינור בעזרת שרוול פנאומטי מתנפח. השרוול הנפוח נצמד בנקודה המתאימה לדפנות הצינור עד שדבק האפוקסי מתקשה ואוטם את הנזילה. שיטה מתקדמת זו מתאימה למגוון תקלות בצנרת לרבות תיקון שברים וסדקים.

מעוניינים לתקן את הצנרת שלכם?

אל תהססו והתקשרו עכשיו, הגעתם למקום הנכון!

להזמנת שירותי תיקון צנרת ביוב ומים, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי ואדיב, צרו קשר

ים צילום צנרת בע"מ בטלפונים 02-5366633 ו- 053-7475755.

ליצירת קשר אנא השאר פרטים
02-5366633
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן